Reklamační řád


1. Odstoupení od smlouvy

Kupující má nárok na základě nákupu na 4mygarden.cz na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zásilky.
Pokud bude zboží v pořádku, ale z nějakého důvodu nebo i bez udání důvodu ho chcete vrátit ve 14 denní zákonné lhůtě, stáhněte si prosím náš vzorový formulář Odstoupení od kupní smlouvy, vyplňte jej, a spolu se zbožím zašlete na naši adresu:

ZÁPADOČESKÁ ZAHRADNICKÁ s.r.o.
Domažlická ev.č. 3463/181, 318 00 Plzeň
Tel: +420 608 401 337

Vyplněný formulář Odstoupení od kupní smlouvy nám prosím zašlete také prostřednictvím emailu e-shop@4mygarden.cz. 
Nikdy nezasílejte zboží na dobírku, takové zboží nebude přebráno. Po obdržení, a kontrole zboží Vám budou peníze za objednávku vráceny na uvedený bankovní účet. Vůle odstoupení je platná již při doručení informace prodávajícímu. 
Zboží spolu s formulářem Odstoupení od kupní smlouvy můžete předat také na výdejním místě na adrese: Západočeská zahradnická, Domažlická ev.č. 3463/181, 318 00 Plzeň během otvírací doby provozovny.

2. Reklamace vadného zboží

Při dodání zboží je kupující povinen překontrolovat dodané zboží.
Objeví-li se na zboží dodaném internetovým obchodem nebo na zboží zakoupené v naší prodejně reklamovatelná vada, můžete uplatnit reklamaci písemně, e-mailem nebo osobně a to během 12 měsíců od fyzického převzetí. 

Email na zasílání reklamací: e-shop@4mygarden.cz  

Písemně nebo osobně na adrese: 
ZÁPADOČESKÁ ZAHRADNICKÁ s.r.o.
Domažlická ev.č. 3463/181, 318 00 Plzeň

Pro řádné a rychlé zahájení reklamačního řízení je kupující povinen doložit datum koupě zboží, a to zejména předložením příslušného daňového dokladu nebo jiným věrohodným způsobem, fotografii reklamovaného zboží, a vyplněný Reklamační list.
Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vzniklé neodbornou a nepřiměřenou péčí, poškozením přírodními živly, zvířaty, chorobami nebo škůdci rostlin a vyšší mocí.

 

Reklamační formulář