Nejčastější dotazy


Jak mohu vyhledat zboží?

Zboží můžete jednoduše vyhledat kliknutím do vyhledávacího okna s lupou na horní části obrazovky, nebo zvolením vybrané kategorie po levé části obrazovky. Po kliknutí na kategorii můžete dále specifikovat Vaši volbu pomocí filtru.

 

Potřebuji být pro vytvoření objednávky zaregistrován/a?

K objednání zboží není potřeba žádné registrace, nicméně doporučujeme registraci pro budoucí nákupy kvůli slevám a výhodám z našeho věrnostního programu

 

Může být fakturační adresa jiná než dodací?

Ano, při zadávání Vašich údajů zaškrtněte u adresy doručení políčko fakturační adresa je jiná, než adresa doručení.

 

Kolik zaplatím za dodávku zboží?

Protože se náš zahradnický e-shop zaměřuje především na nabídku živých rostlin, které nelze tak jednoduše zabalit a odeslat jako běžné spotřební zboží, dopočítáváme cenu za dopravu zboží individuálně. Více informací získáte v sekci Dodací a platební podmínky.


Jak mohu reklamovat zboží?

Může se stát, že vám přijde zásilka, která není tak úplně v pořádku. Takové zboží můžete samozřejmě reklamovat. Informace o reklamování zboží naleznete v sekci Reklamační řád. Pro co nejrychlejší vyřízení reklamací je nejvhodnější nás kontaktovat přímo telefonicky na čísle +420 608 401 337.

 

Jak mám vrátit zboží?

Pokud vám dodané zboží z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete nám ho vrátit buď osobně na výdejním místě nebo zasláním zpět na adresu Západočeská zahradnická, Domažlická ev.č. 3463/181, 318 00 Plzeň. Podrobnější informace o vrácení zboží naleznete v sekci Obchodní podmínky a Reklamační řád.

 

Lze vyzvednout objednávku osobně?

Ano, zboží můžete objednat přes e-shop, a poté vyzvednout osobně na našem výdejním místě. 

 

Jak mohu zásilku uhradit?

Platba zboží je možná dobírkou, on-line přes platební bránu, nebo převodem v českých korunách (Kč) na bankovní účet e-shopu pod variabilním symbolem čísla objednávky. U platby při převzetí na výdejním místě můžete volit mezi hotovostní platbou nebo platbou platební kartou. V případě zasílání zboží na dobírku, je platba vyžádána přepravcem při převzetí zboží. 
Více informací v sekci Dodací a platební podmínky.

 

Je možné si zvolit termín dodání?

Termín dodání je možné v určitých případech zvolit, při dodávce zboží Zahradnickým kurýrem řešíme vždy dopravu individuálně s vámi. Někdy je termín dodání (např. u rostlin) limitován agrotechnickými lhůtami a těm se musíme přizpůsobit. Detailní informace o termínech dodání naleznete v sekci Dodací lhůty.

 

Kde najdu vaše výdejní místo?

Výdejní místo se nachází v areálu zahradnictví Plzeň na adrese:
Západočeská zahradnická, Domažlická ev.č. 3463/181, Plzeň – Nová Hospoda