Dodací podmínky

Náš zahradnický e-shop se zaměřuje především na nabídku živých rostlin, které nelze tak jednoduše zabalit a odeslat jako běžné spotřební zboží, a proto je jejich balení a doručování potřeba z naší strany vždy individuálně posoudit.

K doručení vám nabízíme tyto možnosti zaslání objednaného zboží:

  • Kurýrní služba
  • Zahradnický kurýr
  • Osobní vyzvednutí

 

Kurýrní služba

Kurýrní službou zasíláme pouze zboží, které splňuje maximální váhový limit, maximální přípustné rozměry zásilky dané přepravcem a je schopné přečkat bez újmy transport až k vám. V případě, že vámi objednané zboží nelze z těchto důvodů zaslat běžnou kurýrní službou, nabídneme vám jinou alternativu.

U živých rostlin a dalšího citlivého zboží vždy volíme konkrétní kurýrní službu podle charakteru objednaného zboží, abychom vám mohli zásilku bezpečně doručit. Z tohoto důvodu vám způsob a cenu doručení potvrzujeme obratem po obdržení vaší objednávky a jejímu posouzení odpovědnou osobou. Objednávka zaslaná z e-shopu ještě neobsahuje cenu dopravy, tu vám vypočteme a odkomunikujeme s vámi ještě před finálním potvrzením objednávky.

Rostliny zasíláme kurýrní službou v první polovině týdne, aby se k vám dostaly nejpozději v pátek a nezůstaly přes víkend na depu kurýra.

Aktuálně zasíláme prostřednictvím následujících kurýrních služeb: DPD, Zásilkovna, doručení na vámi zvolenou adresu.

 

Zahradnický kurýr

U zboží, které nelze standardním způsobem doručit nebo by cena kurýrních služeb byla neadekvátní, využíváme naši vlastní dopravu – zahradnického kurýra. Jedná se především o dovoz volně ložených materiálů, solitérních stromů a většího počtu rostlin. K dopravě využíváme dodávku se sklopnou korbou a pro větší objemy nákladní automobil s kontejnerem a hydraulickou rukou.

Cena dopravy zahradnického kurýra: 29 Kč/km, nákladní auto 49 Kč/km – cesta se počítá tam a zpět z výdejního místa (Západočeská zahradnická – zahradnictví Plzeň, Domažlická ev.č. 3463/181, Plzeň – Nová Hospoda) na adresu vykládky.

 

Osobní vyzvednutí

Při zvolení tohoto způsobu vám objednané zboží připravíme na výdejním místě (Západočeská zahradnická – zahradnictví Plzeň, Domažlická ev.č. 3463/181, Plzeň – Nová Hospoda) a následně vás zkontaktujeme. V případě, že jste zvolili platbu na výdejním místě při převzetí zboží, zkompletovanou objednávku vám zarezervujeme na 5 dní (pokud se výslovně nedohodneme jiným způsobem). Po tomto termínu budeme považovat objednávku za zrušenou.

Připravenou objednávku si můžete vyzvednout každý den v týdnu, tedy i v sobotu nebo v neděli, vždy od 9 do 18 hodin (v zimě v období zimního času pouze do 17 hodin).

 

Platební podmínky

Na základě zvoleného způsobu dopravy zboží máte možnost využít především tyto způsoby platby:

  • Platba on-line prostřednictvím platební brány ČSOB
  • Platba převodem z účtu na základě zaslané faktury
  • Platba dobírkou
  • Platba na výdejním místě – v hotovosti nebo platební kartou

Číslo účtu pro bankovní převod: 320190835/0300
 

 

Kontaktní údaje na výdejní místo